ایران – شمال غرب

سنجنده مودیس بر روی دو ماهواره Terra و Aqua که توسط ناسا به فضا پرتاب شده‌اند نصب شده و آعاز برداشت داده‌ها را از حدود 20 سال پیش آغاز نموده است. این سنجنده دارای محصولات مختلفی از نظر زمانی بوده و به لحاظ قدرت تفکیک مکانی نیز دارای رزولوشن 250، 500 و 1000 متر است.

محصول MCD64 مودیس یک محصول ماهانه با وضوح مکانی 500 متر است که برای هر پیکسل، مناطق آتش‌گرفته و اطلاعات کیفی را نمایش می‌دهد. الگوریتم به کار رفته از یک شاخص پوشش گیاهی حساس به آتش‌سوزی جهت ایجاد حدآستانه‌های پویا استفاده می‌کند که بر روی داده‌های ترکیبی اعمال می‌شوند. شاخص پوشش گیاهی از روی باندهای 5 و 7 مادون قرمز موج کوتاه بازتاب سطحی که نسبت به اتمسفر تصحیح شده‌اند و نیز یک اندازه‌گیری بافت زمانی بدست می‌آید. الگوریتم مورد استفاده، تاریخ آتش‌سوزی را برای شبکه‌های 500 متری در داخل هر تایل مودیس تعیین می‌کند. لایه‌های اطلاعاتی موجود در محصول MCD64 عبارتند از تاریخ آتش‌سوزی، عدم قطعیت تاریخ آتش‌سوزی، تضمین کیفیت، همراه با اولین روز و آخرین روز کشف تغییرات قابل اعتماد از سال.

با کلیک بر روی دکمۀ «ثبت سفارش»، به صفحۀ سفارش اصلی منتقل می‌شوید و می‌توانید با تکمیل آن سفارش خود را ثبت نهایی کنید تا پس از بررسی توسط کارشناسان ما و پرداخت نهایی، محصول خود را بصورت آنلاین دانلود نموده یا بصورت پستی تحویل بگیرید.

بستن منو