ایران – شرق تهران

رادیومتر پیشرفته فضابرد بازتابی و گسیل گرمایی که به اختصار اَستِر (ASTER) نامیده می‌شود، سنجنده‌ای ژاپنی و یکی از پنج ابزار سنجش از دور نصب شده بر روی ماهواره ترا است که در سال ۱۹۹۹ توسط ناسا در مدار زمین قرار گرفت. این سنجنده از فوریه ۲۰۰۰ به گردآوری داده‌های سطحی از زمین مشغول است. استر تصاویر ماهواره‌ای از زمین را با قدرت تفکیک بالا و در ۱۴ باند مختلف از طیف الکترومغناطیسی در بازه طیف مرئی تا فروسرخ حرارتی را تهیه می‌کند. قدرت تفکیک تصاویر استر از ۱۵ تا ۹۰ متر است. داده‌های استر در تولید نقشه‌های تفصیلی دمای سطح زمین، تابندگی، انعکاس و ارتفاع از سطح دریا به کار می‌رود.

محصول بازتاب سطحی ASTER شامل اندازه‌گیری‌های نسبت تابش خورشیدی ورودی بازتاب‌شده از سطح زمین به سنجنده ASTER است که نسبت به تأثیرات اتمسفری و هندسه دید برای هر دو سنجنده VNIR (مرئی و نزدیک مادون قرمز) و SWIR (مادون قرمز کوتاه) تصحیح شده‌اند. هر محصول شامل دو فایل با فرمت HDF است یکی برای VNIR و دیگری برای SWIR که از طریق نامگذاری با اختلاف یک ثانیه‌ای نسبت به یکدیگر قابل تشخیص می‌باشند. قدرت تفکیک مکانی این محصول برابر 30 متر است.

با کلیک بر روی دکمۀ «ثبت سفارش»، به صفحۀ سفارش اصلی منتقل می‌شوید و می‌توانید با تکمیل آن سفارش خود را ثبت نهایی کنید تا پس از بررسی توسط کارشناسان ما و پرداخت نهایی، محصول خود را بصورت آنلاین دانلود نموده یا بصورت پستی تحویل بگیرید.

بستن منو