درباره ما

GetMage یک استارتاپ در حوزه تأمین، پردازش و آنالیز تصاویر ماهواره‌ای و داده‌های سنجش‌ازدوری است که فعالیت خود را از تابستان 1398 با ارائه خدمات دانلود تصاویر ماهواره‌ای آنلاین، داده‌های ترافیک، تصاویر تاریخی و نقشه‌های آنلاین (دانلود به صورت تصویری) آغاز کرده است. در واقع GetMage اولین وب‌سایت ایرانی ارائه‌دهنده خدمات درخواست و دانلود تصاویر ماهواره‌ای آنلاین است. هدف ما در GetMage این است که تمامی تصاویر ماهواره‌ای آنلاین (مانند گوگل، بینگ و سایر منابع آنلاین) که دسترسی به آنها با محدودیت روبرو بوده و نیاز به استفاده از اینترنت دارد را به صورت آفلاین با دقت و کیفیت مورد نظر کاربر در اختیار وی قرار دهیم. به عبارت دیگر این توانایی در GetMage وجود دارد که هر نوع دادۀ تصویری از هر جایی که به صورت آنلاین قابل نمایش است را دانلود کرده و به صورت آفلاین و با فرمت مورد نظر کاربر ارائه دهیم.

تاریخچه

از سال 1858 میلادی که اولین عکسبرداری هوایی از بالای شهر فرانسه و توسط بالون انجام گرفت تا استفاده از کبوترها برای عکسبرداری هوایی در اوایل قرن بیستم و پس از آن استفاده نظامی از عکس‌‌های هوایی در جنگ‌های جهانی اول و دوم تا به امروز که ده‌ها ماهواره سنجشی در حال رصد کردن زمین از تمام زوایا و با دقت‌های مختلف هستند، همواره یکی از علائق انسان دیدن زمین از آسمان بوده است. این علاقه با گذشت زمان تبدیل به یکی از نیازهای اساسی بشری گشته و جنبه‌های مختلف زندگی انسان امروزی را تحت تأثیر قرار داده است. از تولید نقشه‌های مختلف تا کشف منابع زیرزمینی و کشف تغییرات سطح زمین از جمله کاربردهای حیاتی عکس‌های هوایی است که توسط سنجنده‌های گوناگون و به روش‌های مختلف مانند ماهواره‌ها، هواپیماها و پهپادها اخذ می‌شوند. در حال حاضر بعضی از شرکت‌های بزرگ نظیر گوگل و یاهو با خریداری تصاویر ماهواره‌ای از سنجنده‌های مختلف اقدام به ارائه پوشش سراسری از کره زمین در بستر اینترنت و یا بستر نرم‌افزاری نموده‌اند. علاوه بر این، برخی شرکت‌های فعال در زمینه تولید نقشه‌ها و داده‌ها، اقدام به تولید سبک‌ها و نمایش‌های مختلف از داده‌های مکانی کرده‌اند که می‌تواند به عنوان منبع مناسبی برای کاربردها و تحلیل‌های مختلف از سوی متخصصان حوزه‌های گوناگون علوم باشد

هدف GetMage

از آنجایی که تصاویر ماهواره‌ای و نقشه‌های موجود در سرویس‌های برخط ارائه‌دهنده داده‌های مکانی به عنوان یکی از منابع غنی برای پردازش و استخراج اطلاعات کیفی و کمی محسوب می‌گردند لذا دسترسی و دریافت این اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. سایت GetMage این امکان را برای کاربران فراهم نموده است تا بر اساس نوع داده و تصویر مورد نیاز نسبت به ثبت سفارش اقدام نموده و در کمترین زمان محصول مورد نیاز خود را دریافت کنند. همچنین در کنار تصاویر ماهواره‌ای و نقشه‌های مختلف، امکان ارائه داده‌های برداری، داده‌های ترافیکی و تصاویر تاریخی گوگل نیز وجود دارد. با توجه به عدم آشنایی کامل عموم مردم و حتی متخصصین سایر علوم با دانش سنجش‌ازدور و کاربردهای عمومی و خاص تصاویر ماهواره‌ای، سعی ما در GetMage معرفی هر چه بهتر خدمات حوزۀ فضایی و سنجش‌ازدور به متخصصین این حوزه، مدیران و عموم مردم است.

چرا GetMage

·         امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه‌روز و از هر مکانی

·         امکان ثبت سفارش بدون نیاز به ثبت‌نام با استفاده از ایمیل یا شماره همراه

·         بهره‌گیری از نیروهای متخصص

·         پاسخگویی سریع

·         امکان پرداخت آنلاین

·         تحویل محصول به صورت آنلاین و یا از طریق پست

·         امکان دانلود تصاویر قدیمی گوگل

·         امکان دانلود و تحویل داده‌های ترافیک به صورت برداری و رستری

 

شماره تماس

09034889939
فرم تماس با ما
بستن منو